Konkurs plastyczny dla dzieci

Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, z myślą o najmłodszych przygotował konkurs plastyczny pn. „Na bazarku w dzień targowy, takie słyszy się rozmowy…- co produkt lokalny mówi o sobie”Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych. Pierwsza grupa – przedszkolaki do 6 lat, II grupa – klasy 0 – III szkoły podstawowej i III grupa – klasy IV – VIII szkoły podstawowej.
Celem konkursu jest promowanie podkarpackiego e-bazarku, zachęcanie dzieci do czynnego zainteresowania się tematyką zdrowego żywienia, pobudzenia ciekawości dziecięcej co do tematyki produktu lokalnego, popularyzowanie wiedzy na temat ekologicznej żywności oraz jej znaczeniu, popularyzowanie wiedzy dotyczącej lokalnych wyrobów, rękodzieła i agroturystyki, rozbudzenie wrażliwości estetycznej, pobudzenie i kształtowanie wyobraźni, rozwijanie samodzielności i kreatywności.

Prace przyjmowane będą do 31 sierpnia 2020 r. Szczegóły konkursu na stronie internetowej Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *