Wycieczka na Liwocz

Dnia 23. 09.2020r. klasa VII A i B wraz z opiekunami: panią Anną Sypień, panią Aleksandrą Anyż-Wojdyła oraz z panią Beatą Perchał zebrały się pod szkołą o godzinie 8:00, aby wyruszyć na pieszy rajd, na Liwocz.
Wyposażeni w wygodne buty, wyruszyliśmy spod szkoły. Nasza trasa przebiegała przez Kołaczyckie Błonia, Brzyska ( tam na stacji CPN zrobiliśmy mały postój, uzupełniliśmy wodę oraz drobne przekąski ) i ruszyliśmy w dalszą drogę. W tak miłej atmosferze droga minęła nam bardzo szybko, nawet nie wiedzieliśmy kiedy dotarliśmy do celu jakim był szczyt góry Liwocz. Po chwili odpoczynku rozpalaliśmy ognisko i upiekliśmy pyszne kiełbaski, pianki oraz chleb.
Posileni udaliśmy się na punkt widokowy. Tam po długich zachwytach pięknymi widokami i sesji zdjęciowej, udaliśmy się w drogę powrotną.
Ze śpiewem na ustach i tańcami, trochę zmęczeni ( czego nie można było powiedzieć o wychowawczyni klasy VIIA – pani Sypień – gratulujemy kondycji ) cali i zdrowi, koło godziny 14:30 dotarliśmy na rynek w Kołaczycach.
Super spędzony czas w swoim towarzystwie oraz szczęśliwi z odmiennej formy ruchu rozeszliśmy się do domów. Bardzo dziękujemy naszym wychowawcom za zorganizowanie tej wycieczki i liczymy na kolejne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *