Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Od 9 do 29 listopada 2020 r. następuje dalsze ograniczenie funkcjonowania szkół poprzez przejście klas 1-8 na zdalne nauczanie.

Kształcenie na odległość odbywa się wg obowiązującego podziału godzin za pośrednictwem aplikacji G Suite ( Classroom) oraz dziennika elektronicznego. Szczegółowe wytyczne dotyczące zajęć edukacyjnych prowadzonych przez nauczycieli z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość opisane są w regulaminie. Kontakty rodziców z nauczycielem czy wychowawcą odbywają się za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Szkoła zapewnienia zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej uczniom, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.