SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

Mikołaj Kapitan –  LAUREAT Przedmiotowego Konkursu z Biologii oraz FINALISTA Przedmiotowego Konkursu z Chemii
Michał Szlachta – FINALISTA Przedmiotowego Konkursu z Biologii i Przedmiotowego Konkursu z Matematyki

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą obecnie startować uczniowie szkół podstawowych z naszego województwa. Udział w nich wymaga od ucznia ogromnego wysiłku, zaangażowania i wielu miesięcy pracy. W tym roku szkolnym, pomimo trudności związanych z pandemią COVID-19, reprezentanci naszej szkoły – Mikołaj Kapitan i Michał Szlachta, uczniowie klasy 8b, podjęli rywalizację z najlepszymi uczniami z województwa. W imponujący sposób pokonywali kolejne etapy konkursowe wykazując się ogromną wiedzą i umiejętnościami, zarówno z przedmiotów przyrodniczych, jak i matematyki. Ich ciężka i systematyczna praca została nagrodzona.
Mikołaj Kapitan uzyskał tytuł LAUREATA Przedmiotowego Konkursu z Biologii oraz tytuł FINALISTY Przedmiotowego Konkursu z Chemii, natomiast Michał Szlachta został FINALISTĄ Przedmiotowego Konkursu z Biologii oraz  Przedmiotowego Konkursu z Matematyki.

Do konkursu z biologii przygotowała uczniów pani Beata Opałka, do konkursu z chemii  – pani Anna Sypień, natomiast do konkursu z matematyki – pani Zofia Ulanecka.
Serdecznie gratulujemy fantastycznych wyników i życzymy dalszych sukcesów!
Opracowała p. Beata Opałka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *