Drodzy Członkowie Szkolnego Koła Turystycznego PTTK „LIWOCZ”!!!

Ponieważ w końcu możemy bez problemu spotkać się w szkole, przypominam, o konieczności uregulowania składki członkowskiej za rok 2021/2022. Opłacając składkę członek PTTK jest automatycznie ubezpieczony od NNW (tym bardziej ważne, jeżeli ktoś ubezpiecza się tylko opłacając składkę PTTK). Składka członkowska od 1 stycznia 2021 do 31 marca 2022 wynosi dla uczniów 30 zł.

Większość już powyższą składkę zapłaciła. Natomiast Ci, którzy chcą ją jeszcze uregulować, proszeni są o przyniesienie w następnym tygodniu w/w kwoty wraz z legitymacją do sekretariatu lub do mnie osobiście.

ks. Grzegorz Złotek

Opiekun SKT PTTK „Liwocz”

w Kołaczycach

P.S. Zachęcamy wszystkim uczniów naszej szkoły do wstąpienia do Szkolnego Koła PTTK. Warunkiem jest wypełnienie deklaracji członkowskiej, przyniesienie dwóch zdjęć legitymacyjnych oraz wniesienie składki członkowskiej wraz z wpisowym w wysokości 38 zł (jednorazowe wpisowe – 8 zł, składka członkowska uczniowska – 30 zł). Członkostwo w PTTK jest równoznaczne z ubezpieczeniem NNW od momentu zapisania do 31 marca 2022 r. Otrzymana legitymacja jest równocześnie kartą rabatową m.in. w PKL (Kasprowy, Gubałówka, Góra Parkowa), w niektórych sklepach sportowo-turystycznych (np. Decathlon), płacąc za nocleg w schroniskach, stanicach wodnych i innych obiektach PTTK.