Wiosenna audycja

Koło Teatralne działające w naszej szkole zaprasza do obejrzenia i wysłuchania „Wiosennej audycji”. 
Jest to inscenizacja złożona z popularnych wierszy J.Tuwima, J.Brzechwy, K.I.Gałczyńskiego o tematyce wiosennej.Słuchowisko zostało zilustrowane rysunkami i animacjami wykonanymi przez uczennicę klasy VII B Zuzannę Lisowską. Ptasie radio, Żuk, Zaręczyny Gżegżółki są uniwersalnymi tekstami, które rozbawią najmłodszych, ale i zaciekawią nieco starszych. Wokalne wstawki w wykonaniu Karoliny Rusztowicz (VIIIB) oraz Ewy Rusztowicz (IA). W audycji wystąpili: kl.IV: Aleksandra Namysł; klasy VI: Anna Salwik, Weronika Liana, Jan Wnęk, Jan Maciejowski; kl. VII:Patrycja Bachórz, Weronika Czuba, Amelia Gajda, Maja Ochałek, Julia Wnęk, Zuzanna Wojdyła; kl. VIII:Julia Fryc, Aleksandra Krajewska, Mikołaj Malinowski, Michał Szlachta, Mikołaj Kapitan, montaż: Michał Kapitan.

opracowała p. Monika Kapitan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *