1 czerwca – „Dzień Dziecka”

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również nasi uczniowie z radością świętowali swój dzień – „Dzień Dziecka” − na zorganizowanej zabawie. Główną atrakcją był konkurs plastyczny

„ Mój portret”, śpiewanie piosenek i zabawy przy muzyce. Wspaniały poczęstunek przygotowali rodzice. W tym dniu zamiast codziennych zajęć dydaktycznych wyszliśmy na Rynek w Kołaczycach, aby uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury.

Były kolorowanki, bańki mydlane i  spotkanie z leśnikiem. Dzieci mogły obejrzeć okazy zwierząt i poznać ich życie w lesie. Bardzo dziękujemy organizatorom za wspaniałą lekcję przyrody.

opracowała p. Lucyna Jedziniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *