Piknik Rodzinny klasy 4a

W dniu 9 czerwca 2021 r. odbył się Piknik Rodzinny klasy 4a. Dzień ten był wyjątkową okazją do spotkania i wspólnej zabawy uczniów, rodziców oraz wychowawcy klasy. Uczniowie wraz z panią wychowawczynią przygotowali dla rodziców, pełną humoru oraz wzruszających piosenek, inscenizację „Święto Rodziny”. Rodzice oraz wychowawca klasy zorganizowali wiele atrakcji, chociażby w postaci rozgrywek sportowych jak konkurs przeciągania liny,rzut ringo,bieg z jajkiem. Do wspólnej rywalizacji stanęli zarówno uczniowie jak i rodzice. Wszystkim konkurencjami towarzyszyło mnóstwo emocji oraz śmiechu. Zwycięzcy zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami. Rodzice zadbali także o to, aby nikt nie wyszedł z Pikniku głodny,przygotowując bufet pełen pyszności. Inicjatywa wspólnej integracji okazała się bardzo trafnym pomysłem.

opracowanie: Aleksandra Namysł kl. 4a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *