Ekogra zorganizowana przez harcerki i harcerzy I Szczepu Orląt

W dniu 19 czerwca 2021na terenach przylegających do Magurskiego Parku Narodowego odbyła się ekogra zorganizowana przez harcerki i harcerzy I Szczepu Orląt. Pomysłodawczynią była dh Wiktora Korbecka. Nad przebiegiem całości czuwał Komendant Szczepu hm. Jacek Smolik. Udział wzięły środowiska jasielskiego hufca: 139 Drużyna Harcerska Lisy, 166 Jasielska Drużyna Harcerska Cichociemni. 309 Drużyna Harcerska Golesz 15 Drużyny Harcerska Płomienie 307 Kołaczycach Grunwaldzka Drużyny Harcerska Wilki. Uczestnicy ma trasie gry mieli do rozwiązania wiele zagadnień dotyczących ekologi. Następnie projektowali i wykonywali z materiałów odnawialnych według własnego pomysłu ekotorby na zakupy. Po podliczeniu punktów najlepsi otrzymali nagrody, a wszyscy uczestnicy rajdu dostali własnoręcznie wykonane przez Orlęta pamiątkowe medale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *