Pożegnanie klas ósmych

24 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia na zakończenie edukacji w szkole podstawowej ósmych klas. Na początku uroczystości miało miejsce przekazanie sztandaru szkoły uczniom z klas siódmych a uczniowie klas ósmych złożyli ślubowanie. Potem nastąpiła część artystyczna – nostalgiczna ale też humorystyczna, zatytułowana „Dziękujemy za Wasz trud”. Na akademię zaproszono rodziców i wszystkich pracowników szkoły. Na koniec uroczystości pani Dyrektor wręczyła nagrody dla uczniów za ich osiągnięcia – za wzorowe zachowanie, celujące i bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencję, pracę na rzecz klasy i szkoły, sukcesy w konkursach przedmiotowych, działalność w kole teatralnym i wolontariat. Rodzicom wręczono listy gratulacyjne i podziękowania za pracę dla klasy i szkoły. Rodzice również przygotowali piękne podziękowania dla Dyrekcji, nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły. Przy takiej okazji nie obyło się bez wzruszeń i łez …

opracowała p. Małgorzata Pawluś

klasa 8a
klasa 8b

galeria->>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *