Biegi przełajowe

Kacper Lisowski z dyr. szkoły p. Adamem Iwanickim

Dziś na Kołaczyckich Błoniach odbyły się biegi przełajowe upamiętniające 77 rocznicę utworzenia Podziemnego Państwa Polskiego „NIE TRACĄC WIARY W NIEPODLEGŁĄ” W biegach udział wzięli uczniowie naszej szkoły w składzie: Zuzanna Lisowska, Milena Mrukowicz, Nikola Chrapek, Karolina Rak, Kacper Lisowski, Maksymilian Lisowski, Konrad Jaworski, Tomasz Krajewski, Damian Iwanicki, Kamil Kordek oraz Antoni Buda. Zawody odbyły się w kategoriach: – SP dziewczyny 600m – SP chłopcy 800 m – LO dziewczyny 800m – LO chłopcy 1000m. Laureatem III miejsca w kategorii SP chłopcy, został uczeń naszej szkoły z klasy 8b Kacper Lisowski – czego bardzo mu gratulujemy, życząc dalszych sukcesów. Gratulacje i podziękowania należą się wszystkim uczestnikom zawodów za chęć, siłę walki i wytrzymałość.

oprac. Zuzanna Lisowska kl. 8b

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *