Wycieczka klas ósmych . Bieszczady – wrzesień 2021

We wrześniu klasy ósme oraz zaproszone osoby z klas: 7a, 7b, 6a i 5a wyjechały na krótki dwudniowy  edukacyjny wypoczynek w Bieszczady. Mimo zapowiadającej się pesymistycznej pogody, nie zrażając się wyruszyliśmy w trasę. Opłacało się zaufać własnej intuicji, ponieważ pogoda była słoneczna adekwatna do naszych potrzeb. Początek naszej wycieczki to Muzeum Historyczne  w Sanoku i zwiedzanie wystawy dzieł Zbigniewa Beksińskiego, która nas zachwyciła. Polecamy to miejsce do zwiedzenia. Mieliśmy okazje zobaczyć pokaźny zbiór ikon. Po zwiedzeniu miasta Sanoka udaliśmy się do Uherc a tam czekała nas przygoda z drezynami. Niesamowita frajda- 1,5 godziny pedałowania.  Noc spędziliśmy w obiekcie w  Bystrem, a tam czekała nas obiadokolacja i zabawy związane z Dniem Chłopaka. Drugi dzień wyjście – przełęcz Wyzna – Dział Mała i Duża Rawka . Ok. 15.30 udaliśmy się w drogę powrotną. Wyjazd był bardzo udany, grupa zdyscyplinowana. Bieszczady są piękne!!

opracowała p. Anna Sypień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *