Jesienna zakładka do książki

„…Nie zaginaj rogów,
używaj zakładki,
na półce mnie stawiaj,
dbaj o me okładki…”

W piątek 29 października 2021 roku w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Jesienna zakładka do książki”. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I-III. Zadaniem dzieci było własnoręczne wykonanie zakładki do książki z motywem jesiennym. Wszystkie prace były piękne i różnorodne. Komisja konkursowa wyłoniła trzy prace zwycięskie:

I miejsce Ewa Rusztowicz, kl. 2a

II miejsce Rafał Salwik, kl. 3b

III miejsce Liliana Gelata, kl. 1a

Wyróżnienie otrzymali: Paulina Krajewska kl.1a, Aleksandra Stefanik kl.1a, Patrycja Wnęk kl.2a, Patryk Mika kl.2a, Szymon Podgórski kl.2b, Kamil Gorgosz kl.2b, Antoni Sarnecki kl.2b, Magdalena Wojdyła kl.3b, Antoni Walczak kl.3b.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

oprac. p. Agnieszka Nowak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *