Tydzień zwierząt

W ramach „Tygodnia Zwierząt”, w dniach od 4 do 8 października 2021 uczniowie klas I-III brali udział w kilku działaniach zorganizowanych podczas zajęć świetlicowych. Odbywały się konkursy, quizy, dyskusje oraz pogadanki dotyczące zwierząt domowych i chronionych. Nasi uczniowie znają zasady postępowania z dzikimi zwierzętami, rozpoznają gatunki objęte ochroną. Wszyscy doskonale znają swoich pupili i potrafią się nimi opiekować. Z dumą prezentowali ich zdjęcia i filmiki, a opowieściom  nie było końca. Liczba wykonanych rysunków i kolorowanek przerosła nasze oczekiwania. Tablica, na której prezentowane są prace, nie mogła ich pomieścić. Z myślą o potrzebach zwierząt w schroniskach zebrano również karmę dla kotów i psów.

                                                                                Wychowawcy świetlicy

Zbiórka karmy dla zwierząt
Natalia Madejczyk kl. 3b

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *