„Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki” – rozdanie nagród

Dzisiaj – 19 listopada rozdano nagrody uczniom, którzy wzięli udział w „Słonecznych Dniach ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki”. 27 października rozstrzygnięto konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej. Tematyka obejmowała oszczędzanie energii oraz promowanie odnawialnych źródeł energii takich jak: energia słoneczna, wiatrowa wodna i geotermalna. Wtedy też miało miejsce wydarzenie medialne – wykłady i quizy związane z ekologią, energią odnawialną. Uczestnicy quizu zdobyli kilka nagród – wręczono je: Antkowi Buda z klasy 8 b – zdobywcy I i II miejsca w dwóch quizach, Ani Nowińskiej i Oli Namysł z klasy 5 a za zajęcie I i III miejsca. Uczennicom Ani Mordel i Patrycji Iwanickiej z klasy 5 b   wręczono nagrody i dyplomy za uzyskanie tytułu laureata gminnego w  konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej. W grupie młodszych uczniów tytuł zdobył Antoni Walczak z klasy 2 b – nagroda czeka na niego w szkole. Wszystkim pięknie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych latach. 

opracowała p.  Małgorzata Pawluś    

            

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *