KONKURS „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” ROZSTRZYGNIĘTY

Uczniowie klasy 7a – Jan Maciejowski oraz Michał Kapitan zostali laureatami powiatowego konkursu wiedzy nt.: „Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Gospodarstwie Rolnym” pod hasłem  „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Jaśle. Współorganizatorami konkursu byli: Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie, Komenda Powiatowa Policji w Jaśle. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test sprawdzający wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie rolnym. Obydwaj uczniowie naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą uzyskując maksymalną liczbę punktów. Do konkursu zostali przygotowani przez pana Jerzego Woźniaka. Dnia 10.12.2021 r zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody, które wręczyli pan Krzysztof Pec – Kierownik PT KRUS w Jaśle oraz pani Gabriela Markowicz – Specjalista ds. gospodarki i edukacji leśnej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *