AKTYWNIE I WESOŁO, CZYLI MIKOŁAJKOWY WYJAZD NA BASEN I LODOWISKO!

W dniu 14 grudnia 2021 r. dla chętnych uczniów klas  V – VIII zorganizowany został mikołajkowy wyjazd na kryte lodowisko oraz kompleks basenowy do Dębicy. Celem wyjazdu była promocja aktywności fizycznej, propagowanie różnych form rekreacji oraz integracja grupy. Uczniowie mieli okazję doskonalić umiejętności pływania i poprawić swoją technikę jazdy na łyżwach pod czujnym okiem swoich opiekunów. Chętnie korzystali też z licznych atrakcji znajdujących się w parku wodnym, tj. zjeżdżalnie, wodospady, jacuzzi, fontanny, reflektory podwodne i wiele innych. Aktywnie spędzony czas połączony z dobrą zabawą sprawił uczestnikom wyjazdu wiele radości i dostarczył niezapomnianych wrażeń.  Taki wyjazd to nie tylko ogromne korzyści dla zdrowia, ale również mnóstwo frajdy! Należy go koniecznie powtórzyć! Kierownikiem wycieczki był p. Piotr Cieniek a opiekunami p. Beata Opałka, p. Witold Pawluś i p. Marcin Krupa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *