IDĄ ŚWIĘTA

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia zachęcamy Wszystkich do przyłączenia się do kampanii społecznej: IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ (www.idaswieta.com). Okazja ta stała się pretekstem do nakręcenia krótkiego filmiku, który wprowadza nas w nastrój tych pięknych Świąt. Piosenkę „Pierwsza Gwiazda” zaśpiewała uczennica  klasy Va Marlena Szot. Marlence oraz innym uczniom na co dzień niezaangażowanym w prace Koła Teatralnego dziękujemy za pomoc przy realizacji filmu.
 Całej Społeczności Szkolnej życzymy rodzinnych Świąt pełnych miłości, spokoju i radości oraz dobrych chwil w 2022 Roku.

Koło Teatralne wraz z Opiekunami

oprac. p. Monika Kapitan

                                                                                                                

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *