RAP EKOLOGICZNY

Teledysk i tekst Rapu Ekologicznego powstał w związku z konkursem na „Ekologoczną Eko – Rymowankę”. Tekst rapu został skomponowany w oparciu o zwycięskie prace konkursowe: Julii Janik  kl. VIIIa, Zuzanny Lisowskiej kl.VIIIb, Anny Salwik kl. VIIb, Patrycji Iwanickiej, kl.Vb, Aleksandry Gorgosz, kl.VIIa.

 Wykonanie utworu: Koło Teatralne: Julia Wnęk, Laura Wrona, Emilia Kaleta, Weronika Czuba, Amelia Gajda z kl.VIIIa, Anna Salwik i Weronika Liana z kl.VIIb, Jan Wnęk z kl.VIIa.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wkład pracy. Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania efektów naszych działań. Mamy nadzieję, że przesłanie utworu stanie się nam bliskie i przełoży na  codzienne proekologiczne nawyki, które mogą nam pomóc chronić planetę Ziemię – nasz dom.

Oprac.

Dorota Maciejowska – Buda

Monika Kapitan

FILM->>>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *