POWIATOWY KONKURS WIEDZY O RACJONALNYM ŻYWIENIU

W dniu 22 marca 2022 roku w Zespole Szkół nr 3 w Jaśle odbył się XIX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Racjonalnym Żywieniu. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy ósmej, które zaprezentowały bardzo wysoki poziom wiedzy dotyczącej zasad prawidłowego odżywiania. W etapie indywidualnym TYTUŁ LAUREATA KONKURSU otrzymała Julia Wnęk, która uzyskała najwyższą liczbę punktów oraz Paulina Kulig zdobywając miejsce II. W drugim etapie podczas rozgrywek drużynowych uczestniczki konkursu w składzie: Paulina Kulig – ucz. kl. 8b, Zuzanna Lisowska – ucz. kl. 8b oraz Julia Wnęk – ucz. kl. 8a rozwiązywały zadania problemowe dotyczące składników odżywczych i też okazały się bezkonkurencyjne. W konkursie drużynowym wywalczyły kolejny TYTUŁ LAUREATA zdobywając I miejsce. Podczas uroczystego podsumowania konkursu laureatki otrzymały, z rąk dyr. szkoły – mgr Agnieszki Chłopek, pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Do konkursu przygotowała uczennice p. Beata Opałka. Serdecznie gratulujemy laureatkom oraz opiekunowi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *