Nasze prace w MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM – WESOŁEGO ALLELUJA 2022

W odpowiedzi na zaproszenie Szkoły Podstawowej z Woli Zgłobieńskiej, która po raz 10 jest organizatorem MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO, uczniowie naszej szkoły przygotowali prace według regulaminowych wymogów.

Celem konkursu było:

• Pobudzanie aktywności twórczej dzieci i młodzieży.
  • Ukazanie tradycji narodowych związanych ze Świętami Wielkanocnymi.
  • Wychowanie w duchu szacunku dla wartości chrześcijańskich i rodzinnych.
  • Nawiązanie współpracy ze szkołami w Europie i świecie.

Ze względu na dużą ilość wykonanych kartek świątecznych 12 kwietnia został przeprowadzony etap szkolny. Jury w składzie: P. Monika Kapitan, P. Wanda Nowak, P. Beata Opałka, P. Małgorzata Pawluś, P. Małgorzata Skicka spośród 44 prac wytypowało 10 konkursowych (regulaminowo – maksymalnie 10 prac z placówki).

W konkursie naszą szkołę reprezentować będą prace:

1. cztery w kategorii klasy 1- 3: Piotra Walczak (kl. 1), Zofii Kudłacz (kl. 2a), Antoniego Sarneckiego (kl. 2b), Martyny Nowak (kl. 3b)
  2. sześć w kategorii klasy 4 – 8: Aleksandry Namysł (kl. 5a), Patrycji Iwanickiej (kl. 5b), Magdaleny Tutro (kl. 7a), Julii Janik i Anny Pacana (kl. 8a), Zuzanny Lisowskiej (kl. 8b).

Prace konkursowe zostały dostarczone w dniu  14 kwietnia do Woli Zgłobieńskiej.

Bardzo DZIĘKUJĘ:

– Dyrekcji SP za wyrażenie zgody na udział uczniów w konkursie,

– Uczniom za piękne i pomysłowe prace,

– P. Pawłowi Rusztowiczowi za pomoc w dowiezieniu prac na miejsce,

– Paniom z Przedszkola w Woli Zgłobieńskiej za przejęcie kołaczyckiej konkursowej przesyłki.

Koordynator konkursu – Edyta Rączka