Konkurs „Matematyka jak malowanie”

Prosimy o oddawanie głosów na prace naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie plastyczno-matematycznym„Matematyka jak malowanie”. Jeżeli ktoś już posiada konto na stronie Signumhttp://signum.pb.edu.plpowinien zalogować się, wybrać z menu „Głosowania” odpowiedni konkurs i wypełnić wyświetlony formularz.Jeśli ktoś jeszcze nie ma konta, powinien je utworzyć wybierając na stronie Signum (http://signum.pb.edu.pl) „Logowanie” i „Zarejestruj się” oraz potwierdzić chęć rejestracji klikając link w otrzymanym mailu. Od tej chwili można się logować i przystąpić do głosowania.Głosy w każdym z powyższych konkursów można oddawać do 15 maja 2022 r. włącznie.ZAPRASZAMY!!!UWAGA:Warto wcześniej wybrać prace (zanotować ich numery i tytuły) by potem tylko je wskazać. W formularzu do głosowania nie ma możliwości podejrzenia samej pracy (tylko jej tytuł).W formularzu do głosowania nie ma możliwości, aby zagłosować częściowo i potem dokończyć głosowanie.Aby oddać głos, należy wskazać 5 prac.Prace naszych uczniów: Zuzanna Lisowska, Kacper Lisowski, Maks Lisowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *