Wycieczka do Gminnej Biblioteki w Kołaczycach

Biblioteka – świat w jednym miejscu” – pod takim hasłem obchodziliśmy tegoroczny XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek trwający od 8 do 15 maja 2022 roku.

„Święto Bibliotek” to świetna okazja do odwiedzenia biblioteki. W związku z tym klasy II A  i II B na zaproszenie Pań Bibliotekarek udały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Kołaczycach na lekcję biblioteczną. Uczniowie rozwiązywali quizy ze znajomości poznanych lektur, poznali budowę książki, pracę pisarza, rozwiązywali krzyżówki i zagadki. Na koniec otrzymali pamiątkowe zakładki do książki.

Drogie Panie Bibliotekarki !
Z okazji Święta Bibliotek dziękujemy za spotkanie i życzymy Wam wszystkiego dobrego, mnóstwa nowości, wielu dotacji, uśmiechu co niemiara i dumy z wykonywanego zawodu!

oprac. p. Lucyna Jedziniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *