POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY W JAŚLE

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY LAUREATAMI POWIATOWEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO W JAŚLE!

19 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej  Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle odbył się XXI Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Zielona Ścieżka Młodego Przyrodnika”. Naszą szkołę reprezentowało w tym konkursie czterech uczniów, którzy wykazali się imponującą wiedzą z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Uczniowie pracowali indywidualnie rozwiązując test składający się z 50 zadań i rozpoznawali chronione gatunki zwierząt. Julia Janik – uczennica klasy 8a oraz Anna Salwik – uczennica klasy 7b uzyskały najwyższą liczbę punktów i zajęły ex aequo I miejsce, natomiast Magdalena Lenart – uczennica klasy 8a i Jan Wnęk – uczeń klasy 7a zajęli ex aequo miejsce III. Laureaci konkursu otrzymali,  z rąk dyrektora szkoły –  mgr Aleksandry Zajdel-Kijowskiej, atrakcyjne nagrody i pamiątkowe dyplomy. SERDECZNIE GRATULUJEMY LAUREATOM ORAZ OPIEKUNOWI!  Do konkursu przygotowywała uczniów p. Beata Opałka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *