Zuzanna Lisowska laureatką III Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego pt. „Matematyka jak malowanie”.

Organizatorem konkursu „Matematyka jak malowanie” jest Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM przy Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej. Konkurs polegał na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej obrazującej zagadnienie matematyczne i dołączeniu opisu przedstawionego „zjawiska”.  Zuzanna Lisowska  z klasy VIII b stworzyła piękną pracę pt. „Królowa Geometrii”  i na 86 zgłoszonych prac zajęła I miejsce . Prace były oceniane pod względem: zgodności z tematyką, oryginalnego i kreatywnego potraktowania tematu, walorów estetycznych i artystycznych oraz umiejętności warsztatowych. Zuzia jest skromną i bardzo uzdolnioną uczennicą. Jest ona również laureatką innych konkursów o zasięgu szkolnym i rejonowym.

Serdecznie gratulujemy!

https://signum.pb.edu.pl/index.php/laureaci-4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *