Sukcesy uczniów w konkursach muzycznych

10 maja 2022 r. w Jasielskim Domu Kultury odbył się IV Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej ”Niepodległa, Niepokorna”. Po wysłuchaniu 10 recytatorów i  23 wokalistów i 2 zespołów jury postanowiło przyznać równorzędne nagrody i wyróżnienia. Uczennica klasy 5a Marlena    Szot otrzymała nagrodę. Nagrodzeni i wyróżnieni  wystąpią 15 sierpnia 2022 r. w uroczystym  Koncercie Galowym, podczas  którego otrzymają dyplomy i nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Gminny Ośrodek Kultury zorganizował konkurs piosenki „Dla Ciebie Mamo”, który odbył się 25 maja 2022 r. w Sali bankietowej w Kołaczycach o godzinie 15:00. Liczni uczestnicy również spoza naszej gminy prezentowali wysoki poziom artystyczny. W konkursie wzięło udział czterech uczniów naszej szkoły. Trzech z nich to jest Mikołaj Więcek z klasy drugiej zdobył II miejsce, Oskar Nocek z klasy czwartej zdobył I miejsce oraz Marlena Szot z klasy V zdobyła II miejsce. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

oprac. p. Marcin Krupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *