XIX POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNO-CHEMICZNY

UCZENNICA NASZEJ SZKOŁY LAUREATKĄ
 POWIATOWEGO KONKURSU EKOLOGICZNO-CHEMICZNEGO  W JAŚLE!

2 maja 2022 roku w Zespole Szkół nr 3 ( CHEMIK)  w Jaśle odbyło się podsumowanie XIX Powiatowego Konkursu Ekologiczno-Chemicznego, który odbył się 11 maja 2022.   Uczniowie naszej szkoły po raz dziewiętnasty byli jego uczestnikami. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów Julka Janik i Magdalena Lenart z 8 a  oraz Damian Iwanicki i Antoni Buda z 8 b. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z  chemii i ekologii
 z zakresu Szkoły Podstawowej oraz na poziomie ponadpodstawowej. Laureatką tegorocznego konkursu została uczennica naszej szkoły Magdalena Lenart z kl. 8 a zdobywając I miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe z rąk organizatorów konkursu. Gratulujemy wszystkim sukcesów a uczniów przyszłych klas VI, VII i  VIII zapraszamy na XX jubileuszowy konkurs. Do konkursu przygotowywała uczniów p. Anna Sypień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *