Międzygminny Konkurs Profilaktyczny „Trzeźwa głowa”

W dniu 15 czerwca 2022 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Frysztaku odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczestnikom Międzygminnego Plastycznego Konkursu Profilaktycznego „Trzeźwa głowa”. Konkurs miał na celu promowanie zdrowego stylu życia wolnego od nałogów. Prace oceniane były pod względem oryginalności, kreatywności i pomysłowości w podejściu do tematu oraz profilaktycznego przekazu treści. I miejsce i tytuł LAUREATA konkursu otrzymała uczennica naszej szkoły PATRYCJA IWANICKA, która zachwyciła jurorów swoją piękną pracą pt. „Nie daj się zniewolić, walcz o trzeźwą głowę!”. Prace pozostałych naszych uczestniczek zostały także wysoko ocenione. ZUZANNA LISOWSKA – ucz. kl. 8b oraz ANNA MORDEL – ucz. kl. 5b zajęły ex aequo II miejsce, natomiast MILENA NOCEK – ucz. kl. 5b wywalczyła w tym konkursie miejsce III.  

Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Dziękujemy za zaproszenie do udziału w konkursie oraz ciepłe i bardzo serdeczne przyjęcie Dyrekcji Ośrodka oraz organizatorom konkursu – P. Piotrowi Gozdeckiemu, P. Marcie Kawie oraz P. Pawłowi Armacie i liczymy na dalszą współpracę w następnym roku szkolnym.

Oprac. p. Beata Opałka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *