Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 8

„Ale to już było i nie wróci więcej…..”

Między innymi tymi właśnie słowami  uczniowie klas ósmych postanowili pożegnać się ze swoimi nauczycielami, pracownikami szkoły, kolegami z klas młodszych i zakończyli szkołę podstawową. Uroczystości towarzyszyły łzy wzruszenia, zarówno młodzieży jak też rodziców i opiekunów. Nie zabrakło również śmiechu i dumy z imponujących wyników edukacyjnych i osiągnięć naszych absolwentów.

Akademia pożegnalna odbyła się  23 czerwca 2022 r., zgodnie z tradycją szkoły – dzień przed uroczystym zakończeniem roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, uczniowie w pięknych strojach zatańczyli poloneza.  Absolwenci, którzy odnieśli sukcesy podczas nauki w szkole podstawowej, odebrali nagrody z rąk pana dyrektora Adama Iwanickiego i wychowawców: Anny Sypień i Aleksandry Anyż-Wojdyły. Rodzice odebrali listy gratulacyjne. Część artystyczną uświetnili utalentowani muzycznie uczniowie klas młodszych: Marlena Szot oraz Oskar Nocek. Absolwenci nie zapomnieli podziękować , wręczając kwiaty, rodzicom i opiekunom.  Na zakończenie ,podczas prezentacji wspomnieniowej , uczniowie podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły.

Absolwentom gratulujemy , życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów
na dalszym etapie edukacyjnym !

Tekst: Aleksandra Anyż- Wojdyła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *