ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

„Edukacja jest najpotężniejszą bronią, której możesz użyć, aby zmienić świat.” -Nelson Mandela

Dobiegł końca rok szkolny 2021/2022. Dnia 24.06.2022 r. rozbrzmiał długo wyczekiwany ostatni dzwonek. Oficjalnie rozpoczął on wakacje, które w tym roku trwać będą 71 dni.  Uroczystość  rozpoczęła  Msza Św. odprawiona przez Ks. Proboszcza Grzegorza Siciaka w kościele parafialnym w Kołaczycach. Po zakończonej Mszy św. wszyscy uczniowie i rodzice zebrali się na sali gimnastycznej, gdzie Pan Dyrektor Adam Iwanicki wygłosił przemówienie, dziękując za pracę i wytrwałość uczniom  i nauczycielom. Następnie uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i uzyskali średnia 4,75 i wyżej, otrzymali swoje cenzurki i nagrody z rąk Pana Dyrektora i Wychowawców. Po zakończeniu uroczystości przez Pana Dyrektora, Pan Jerzy Woźniak przypomniał wszystkim uczniom jak bezpiecznie spędzić wakacje, jak zachować się nad wodą, w górach, podczas zabaw i poruszania się po drogach. Wychowawcy klas rozdali pozostałym uczniom świadectwa w klasach.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym! BEZPIECZNYCH WAKACJI.

oprac.p. Anna Sypień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *