Przedstawienie “Smoki Dwa”

Jak to w bajkach bywa: królewna czeka w zamku na dzielnego rycerza, który wyzna jej miłość i którego będzie żoną. Wybór tego jedynego nie jest prosty, tu Eleonora może liczyć na wsparcie dam dworu, czarownic oraz swojego prywatnego smoka. Miłość, przyjaźń, lojalność, a także galeria wad ludzkich. Wszystko podszyte humorem i ciekawie przedstawione.

Efekt pracy uczestników Koła Teatralnego został zaprezentowany szerszej publiczności 02 i 03 czerwca. Spektakl mogły zobaczyć przedszkolali Gminnego Przedszkola w Kołaczycach oraz uczniowie młodszych klas naszej szkoły.

W przedstawieniu wystąpili:

Królewna Eleonora -Katarzyna Hendzel

Smok -Jan Wnęk

Smoczyca Kasia – Anna Salwik

Kawaler- Adrian Pancerz

Rycerz -Jan Maciejowski

Czarownice –Weronika Liana, Julia Janik, Julia Wnęk, Weronika Czuba, Laura Wrona, Amelia Gajda, Magdalena Lenart, Emilia Kaleta, Zofia Żygłowicz, Milenka Nocek, Aleksandra Namysł, Patrycja Iwanicka

Damy dworu :Magdalena Tutro, Karolina Rak, Oliwia Drzymalska, Emilka Banach, Anna Mordel, Amelia Żygłowicz, Paulina Merkwa

Dziękujemy Paniom: Edycie Rączce, Lucynie Maziarz, Małgorzacie Skickiej, Marzenie Samborskiej, Beacie Witalis za pomoc przy przygotowaniu scenografii. Także uczennicom: Zuzannie Lisowskiej i Milenie Mrukowicz za pomoc przy charakteryzacji aktorów.

Dziękujemy GOK Kołaczyce za udostępnienie sali i sprzętu nagłaśniającego oraz Dyrekcji Szkoły za pomoc w koordynacji współpracy.

Opiekunowie Koła Teatralnego

Dorota Maciejowska- Buda

Monika Kapitan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *