Koncert laureatów IV Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej ” Niepodległa, Niepokorna”

Marlena Szot

15 sierpnia 2022 r. o godzinie 17.00. odbył się koncert laureatów IV Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej ” Niepodległa, Niepokorna” w Parku Miejskim w Jaśle, na który zaprosił Jasielski Dom Kultury. Koncert był okazją do przypomnienia znanych utworów patriotycznych i posłuchania nowych tekstów i piosenek. Podczas koncertu wystąpili recytatorzy i wokaliści – uczniowie szkół powiatu jasielskiego oraz podopieczni gminnych i miejskich placówek kultury. Na koncercie wspaniale zaprezentowała się uczennica naszej szkoły Marlena Szot, która wykonała piosenkę pt. „Cisza. Modlitwa katyńska”. Serdecznie gratulujemy Marlenie i życzymy kolejnych sukcesów.
opracował p. Marcin Krupa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *