Spotkanie z pisarką książeczek dla dzieci.

13 września 2021 r. w Bibliotece Gminnej w Kołaczycach odbyło się spotkanie autorskie z panią Teresą Korecką – nauczycielką a także współczesną autorką książeczek  dla dzieci . Uczestniczyły w nim klasy I a i III b wraz z wychowawczyniami. Pisarka mówiła o sobie i bohaterach swoich książek, opowiadała, jak powstaje nowa opowieść. Odpowiadała również na liczne pytania zadawane przez dzieci. Atrakcją spotkania była zabawa w losowanie przedmiotów z niebieskiego pudełka. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze i zapewne na długo pozostanie w pamięci. Dzieci miały możliwość zakupu książek i otrzymania autografu z osobistą dedykacją. Bardzo dziękujemy Paniom z biblioteki za zorganizowanie tego spotkania.

opracowanie- p. Lucyna Jedziniak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *