SZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY

W dniu 27 września 2022 r. nastąpiło podsumowanie szkolnego konkursu ekologicznego, który zorganizowany został 16 września w związku z kampanią SPRZĄTANIE ŚWIATA  – POLSKA 2022 dla uczniów klas 4 – 8. Głównym celem konkursu było popularyzowanie wiedzy o środowisku i jego zagrożeniach. Każdą klasę reprezentowało 3 uczniów, którzy zmagali się z 30 zadaniami z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Swoimi ciekawymi i dojrzałymi odpowiedziami pokazali, że los naszej planety nie jest im obojętny i na co dzień podejmują liczne działania prowadzące dopoprawy stanu środowiskaprzyrodniczego.

Laureaci konkursu otrzymali, z rąk Dyrektora Szkoły – mgr Adama Iwanickiego, nagrody i pamiątkowe dyplomy.

WYNIKI KONKURSU EKOLOGICZNEGO:
Klasy 4 – 6
I miejsce: Patrycja Iwanicka, kl. 6b
II miejsce: Filip Mindur, kl. 6b
III miejsce: Rafał Salwik, kl. 4b
Wyróżnienie: Jakub Gajda, kl. 4b, Jakub Namysł, kl. 4b, Alicja Płazińska, kl. 5a, Wiktor Czekański, kl. 5a, Aleksandra Namysł, kl. 6a, Aleksandra Szczepanik, kl. 6a

Klasy 7 – 8
I miejsce: Anna Salwik, kl. 8b
II miejsce: Jan Wnęk, kl. 8a
III miejsce: Paweł Wołtosz, kl. 7a
Wyróżnienie: Jan Maciejowski, kl. 8a

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

Konkurs został zorganizowany przez p. Beatę Opałkę i p. Annę Sypień.

Oprac. p. B. Opałka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *