Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W czwartek 13 października 2022 roku odbyły się szkolne obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczysta akademia rozpoczęła się od wystąpienia dyrektora szkoły, który podziękował wszystkim pracownikom i nauczycielom za pasję, kreatywność, codzienne zaangażowanie i wkład w kształcenie oraz wychowanie młodego pokolenia. Następnie dyrektor szkoły wręczył nagrody za pracę dydaktyczno-wychowawczą nauczycielom i pracownikom szkoły.

Po części oficjalnej wystąpili młodzi artyści , którzy przygotowywali swoje występy pod bacznym okiem p. Anety Burek, p.Marcin Krupa jak zwykle zadbał o oprawę muzyczną ,a p.Edyta Rączka i p.Lucyna Maziarz wykonały piękną dekorację.

Uczniowie  recytowali wiersze, śpiewali piosenki, a zespól Mażoretek swoim występem uświetnił  akademię.

Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

opracowała p. Aneta Burek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *