Wyniki szkolnego konkursu „Jesienny bukiet”

    W dniu 18 października 2022 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs  pod nazwą „Jesienny bukiet”, organizowany przez  Samorząd Szkolny. Adresatami konkursu byli uczniowie klas     I – III.   Przedmiotem konkursu było wykonanie jesiennego bukietu z darów jesieni: liści, kasztanów, żołędzi, itp. Celem konkursu było pobudzenie i rozwijanie wyobraźni i aktywności twórczej dzieci inspirowanej pięknem jesiennej przyrody.      Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszystkie prace można podziwiać na korytarzu szkolnym, który został ozdobiony wieloma oryginalnymi i barwnymi  bukietami.                        

     Laureaci konkursu oraz wyróżnieni uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody, natomiast pozostali uczniowie drobne nagrody pocieszenia. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości i oryginalności.  Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tworzenie pięknych kompozycji  i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Oto nagrodzeni zwycięzcy:

 Lena Bielańska

Iga Jurkowska

 Emilia Dąbrowska

Wyróżnienia:

Emilia Drzymalska

Aleksander Sarnecki

Liliana Gelata

Kamila Myśliwiec

Oprac. p. Marzena Samborska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *